Modern nieuwbouwappartement in Serskamp In optie

prijs

€ 254.000

slaapkamers

1

badkamers

1

woonoppervlakte

88 m²

Stefaan De Coninck

Pruytenshof 2, Serskamp

Nieuw Dakappartement met Zonnig Terras in Serskamp

Ontdek dit prachtig nieuwbouw dakappartement in het rustige en charmante Serskamp. Gelegen op de tweede verdieping (2.01) en bereikbaar met lift, combineert deze eigendom hedendaags comfort met energiezuinig wonen op topniveau.

Bij het binnenkomen wordt u verwelkomd in een ruime inkomhal met stijlvolle glazen tussendeur die leidt naar de lichtrijke woon- en leefruimte. Dankzij de grote raampartijen geniet u hier van een overvloed aan natuurlijk licht.

De open keuken met modern kookeiland vormt het hart van het appartement — ideaal voor gezellige diners en ontspannen avonden.

Aansluitend bevindt zich het zonnige terras van 10 m², perfect georiënteerd voor middag- en avondzon. Een heerlijke plek om tot rust te komen of gasten te ontvangen.

De slaapkamer biedt voldoende ruimte voor een dressing en geeft directe toegang tot de moderne badkamer, uitgerust met een eigentijds modern dubbel lavabomeubel, comfortabele inloopdouche met een strakke en kwalitatieve afwerking.

Dit appartement scoort uitzonderlijk op vlak van energiezuinigheid:

E-peil 23 (50% korting op de onroerende voorheffing – gedurende 5 opeenvolgende jaren)Vloerverwarming via warmtepomp + wachtleidingen voor zonnepanelen reeds voorzien

 

Een sterke financiële én ecologische troef.

Residentie Pruytenshof is een eigentijds gebouw gelegen in het centrum van Serskamp, deelgemeente van Wichelen. De residentie bevindt zich vlakbij de verbindingsweg N416, die Wetteren en Dendermonde met elkaar verbindt. Dankzij de nabijheid van het station van Wichelen geniet u bovendien van een uitstekende bereikbaarheid, zowel met de wagen als met het openbaar vervoer. Daarnaast ligt de residentie bijzonder centraal in de driehoek Gent – Aalst – Dendermonde, wat deze locatie ideaal maakt voor woon-werkverkeer.

Optioneel kan een ondergrondse autostaanplaats (P26) aangekocht worden voor €25.000.📞 Interesse?

Naast de autostaanplaats bevindt zich een gemeenschappelijke fietsenberging, wat zorgt voor extra comfort en veiligheid voor fietsers. Verder beschikt het project over een gemeenschappelijke groenezon/tuin die exclusief toegankelijk is voor alle bewoners. Deze aangename buitenruimte biedt plaats om te ontspannen en versterkt het gevoel van rust en verbondenheid. Al deze aspecten dragen bij tot een aangename, groene en kwalitatieve woonbeleving in het centrum van Serskamp.

Dit energiezuinig dakappartement is ideaal voor starters, alleenstaanden of als investering (mogelijke huurwaarde €900 per maand).

Contacteer ons vandaag nog voor een bezichtiging ter plaatse: T. 052 55 55 55 of via mail  info@immotwins.bestefaan@immotwins.bewww.immotwins.be

Stefaan De Coninck

052 55 55 55
stefaan@immotwins.be

Interesse?
Contacteer ons

Pruytenshof 2, 9260 SERSKAMP

Doe een bod

Pruytenshof 2, 9260 SERSKAMP

Stel uw kandidatuur

Documenten bij te voegen (optioneel)
- Inkomensfiches van de afgelopen 3 maanden
- Kopie identiteitskaart

Vrijblijvende waardebepaling

Vertel ons wat meer over uw eigendom.

Wij hebben uw kandidatuur goed ontvangen

Wij behandelen uw aanvraag zo snel mogelijk.

Wij hebben uw bod goed ontvangen

Wij behandelen uw aanvraag zo snel mogelijk.

Uw droomwoning vinden

Vul onderstaand formulier in en wij brengen jou als eerste op de hoogte van nieuwe panden.