Statige villa met uitzonderlijk potentieel op toplocatie in Berlare

prijs

€ 599.000

slaapkamers

4

badkamers

1

bouwjaar

1961

woonoppervlakte

216 m²

Stefaan De Coninck

Hoogstraat 9b, Berlare

Statige villa met uitzonderlijk potentieel op toplocatie in Berlare


Ontdek deze karaktervolle te renoveren villa op een ruim perceel van maar liefst 1.551,68 m², met een indrukwekkende straatbreedte van 39,42 meter. Gelegen net buiten het centrum van Berlare, op wandelafstand van het prachtige kasteelpark, combineert deze eigendom rust, ruimte en een uitstekende bereikbaarheid.

Dankzij de royale bewoonbare oppervlakte biedt deze woning uitzonderlijk veel mogelijkheden: van comfortabel wonen tot wonen-werken of een rendabel investeringsproject.

Indeling

Op het gelijkvloers verwelkomt een royale inkomhal met vestiaireruimte en gastentoilet u in de woning. Aansluitend vindt u een lichtrijke woonkamer en een aparte keuken met veranda, die bovendien mogelijkheden biedt tot uitbreiding. Verder zijn er een badkamer, bergruimte en een inpandige garage, die perfect kan worden geïntegreerd als extra leefruimte, bureau of praktijk voor een vrij beroep.

De eerste verdieping telt vier volwaardige slaapkamers, een extra bergruimte en een zolder, ideaal voor bijkomende opslag of verdere invulling.

Buitenleven
De woning wordt omringd door een grote, zonnige L-vormige tuin, waar het heerlijk vertoeven is in alle privacy. Aan de rechterzijde van het perceel bevindt zich een brede en lange oprit, wat extra comfort en parkeermogelijkheden biedt.

Unieke extra troef
Het perceel is opgedeeld volgens een PV-opmetingsplan:

Lot 1: 792,25 m² – met de bestaande woningLot 2: 759,43 m² – geschikt voor de realisatie van een extra vrijstaande woning of kan als tuin worden gebruikt met een tuinkamer, mits naleving van de geldende voorschriften. Via lot 2 kan tevens een tweede toegang gerealiseerd worden.

 

Dit maakt deze eigendom bijzonder interessant voor wie wil bouwen, investeren of combineren. Meer informatie hierover is verkrijgbaar via ons kantoor.

Bij Immo Twins begeleiden wij u graag, samen met onze betrouwbare partners Freca, door het volledige renovatietraject: van een eerste vrijblijvende offerte tot de uiteindelijke oplevering. Samen bouwen we aan uw toekomst!

Een echte buitenkans die snel ontdekt zal worden. 📞 Interesse? Plan vandaag nog uw bezoek! 

Contact

Immo Twins – 052 55 55 55 – info@immotwins.be
Stefaan – 0473 46 88 77 – stefaan@immotwins.be

Stefaan De Coninck

052 55 55 55
stefaan@immotwins.be

Interesse?
Contacteer ons

Hoogstraat 9b, 9290 BERLARE

Doe een bod

Hoogstraat 9b, 9290 BERLARE

Stel uw kandidatuur

Documenten bij te voegen (optioneel)
- Inkomensfiches van de afgelopen 3 maanden
- Kopie identiteitskaart

Vrijblijvende waardebepaling

Vertel ons wat meer over uw eigendom.

Wij hebben uw kandidatuur goed ontvangen

Wij behandelen uw aanvraag zo snel mogelijk.

Wij hebben uw bod goed ontvangen

Wij behandelen uw aanvraag zo snel mogelijk.

Uw droomwoning vinden

Vul onderstaand formulier in en wij brengen jou als eerste op de hoogte van nieuwe panden.